Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s použitím souborů cookies.
-40% Opravená Bauer Nexus GEO Senior

Opravená Bauer Nexus GEO Senior

  • Zobrazeno: 3445
  • Kód výrobku: Skladem
  • Dostupnost: Na skladě
  • 2 490 Kč
  • 1 500 Kč

Dostupné možnosti

Podrobný popis výrobku

Hokejka Bauer Nexus GEO Senior je opravená v shaftu, kde byla původně zlomena a spravili jsme ji patentovanou technologií FLEXLITE® tak, aby jste s ní mohli hrát dále jako s plnohodnotnou novou hokejkou. Čepel je původní, na tu se nesahalo, takže odpovídá zánovnímu výrobku a běžném opotřebení poloprofesionálního hráče ledního hokeje.


Novou hokejku naleznete na tomto odkaze ZDE


Hokejka Bauer Nexus GEO Senior je nejnovějším a nejšpičkovějším modelem společnosti Bauer pro nadcházející sezónu 2021/2022. Hokejová hůl splňuje maximální kritéria těch nejnáročnějších hráčů ledního hokeje. Její čepel je vyrobena patentovanou technologií ACL, která snížil hmotnost o 11% a zrychlila pružnost při střelbě na kotouči. Pružnost hokejce dodává technologie Bauer DuraFlex a společně s technologií Monocomp, což znamená, že je vyrobena jen z jednoho dílu kompozitu, tak ji řadí mezi nejlepší hokejky na trhu. Tělo hole je 5ti hranné a je vyrobeno technologíí TeXtreme, což je unikátní. Celkově je tato hokejová hůl určena pro nejnáročnější profesionální hráče ledního hokeje napříč světovými soutěžemi.

Tagy: repasovana, opravena, hokejka, bauer, nexus, geo, senior,