Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s použitím souborů cookies.
Novinka -24% Brusle CCM Super Tacks AS3 PRO Senior

Brusle CCM Super Tacks AS3 PRO Senior

  • Zobrazeno: 225
  • Kód výrobku: Skladem
  • Dostupnost: Na skladě
  • 20 990 Kč
  • 15 990 Kč

Dostupné možnosti

Podrobný popis výrobku

Brusle CCM Super Tacks AS3 PRO Senior jsou novinkou nacházející sezóny 2020/2021 a TOP produktem od společnosti CCM. Skelet boty je jednodílný, kompozitový a zcela výjimečně přenáší veškerou Vaši energii a pohyb na ledovou plochu. Brusle přesně obepne kotník i chodilo s nártem a pomocí patentované technologie je vlhkost a pach odváděn mimo botu, takže noha je stále v suchu. Luxusní výstelka a PROFI vstřikování materiálu ochrání dokonale citlivé šlachy a celkovou anatomii chodidla. Samozřejmostí u tohoto nejvyššího modelu je paměťová pěna a systém BladeLock, pro rychlé uvolnění a výměnu nožů. Nadstandardně jsou dodávány nože XS Blade se speciální oxidovou úpravou pro vyšší životnost i pevnost a mají také o 12% prodlouženou výšku ve srovnání s ostatními noži. Brusle jsou určeny pro ty nejnáročnější profesionální hráče ledního hokeje po celém světě.


DÁREK - k bruslím přibalujeme Podkolenky CCM BAMBOO ProLine Senior jsou ideální nejen do bruslí na lední hokej, ale i na inline. Jsou vyrobeny z bambusového materiálu a ošetřeny antimikrobiálně i hypoalergeně. Jsou určeny pro profesionální hráče hokeje a skutečně jsou to nejlepší, co na trhu můžete zakoupit.

Tagy: brusle, ccm, super, tacks, as3, senior