Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s použitím souborů cookies.
-39% Repasovaná CCM Super Tacks 2.0 Grip Senior

Repasovaná CCM Super Tacks 2.0 Grip Senior

  • Zobrazeno: 1715
  • Kód výrobku: Skladem
  • Dostupnost: Na skladě
  • 2 790 Kč
  • 1 700 Kč

Dostupné možnosti

Podrobný popis výrobku

Hokejka CCM Super Tacks 2.0 Grip Senior je repasovaná v oblasti čepele, tedy celá část čepele byla kompletně vyměněna a je nová, kompozitová, včetně spoje. Technologie repasování koresponduje s původním výrobcem, takže jako hráč nepoznáte rozdíl. Shaft je původní, nikdy nezlomený, neohnutý a hokejka celkově odpovídá běžnému opotřebení poloprofesionálního hráče ledního hokeje.


Novou hokejku naleznete na tomto odkaze ZDE


Hokejová hůl CCM Super Tacks 2.0 Grip Senior je prvotřídním počinem společnosti CCM a ještě lepším pokračovatelem výborné hokejky Super Tacks. Hokejové hole této třídy se už tak vyznačují extrémní tvrdostí čepele a nyní po spojení společnosti CCM s firmou Sigmatex, která je největším výrobcem komponentů z carbonových vláken, se hokejky stanou legendou! Hokejka Super Tacks je z jednoho kusu, její stěny jsou zesíleny a má kulatý tvar shaftu. Technologie Dual Kich Point reaguje velice pružně na typ střely a proto je její celkový výraz a předpoklad určen pro profesionální hráče ledního hokeje.

Tagy: repasovana, opravena, hokejka, ccm, super, tacks, 2.0, grip, senior,