Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s použitím souborů cookies.
-33% Opravená Bauer S22 AG5NT Senior

Opravená Bauer S22 AG5NT Senior

  • Zobrazeno: 2044
  • Kód výrobku: Skladem
  • Dostupnost: Na skladě
  • 2 990 Kč
  • 2 000 Kč

Dostupné možnosti

Podrobný popis výrobku

Hokejka Bauer S22 AG5NT Senior je opravená v shaftu, kde byla původně zlomena a spravili jsme ji patentovanou technologií FLEXLITE® tak, aby jste s ní mohli hrát dále jako s plnohodnotnou novou hokejkou. Čepel je původní, na tu se nesahalo, takže odpovídá zánovnímu výrobku a běžném opotřebení poloprofesionálního hráče ledního hokeje.


Opravená hokejka Bauer S22 AG5NT Senior je špičkovým vybavením pro zkušené hokejové hráče na seniorské úrovni. S vynikající kvalitou materiálů a technickými inovacemi je tato hokejka navržena pro dosažení maximálního výkonu a přesnosti během hry. Hokejka je vyrobena z odolného a lehkého materiálu, který poskytuje pevnost a rychlost. Je vybavena špičkovou technologií, která optimalizuje pružnost a tuhost hokejky, což umožňuje hráčům přesné střely a vynikající kontrolu nad pukem. Ergonomický tvar rukojeti hokejky Bauer S22 AG5NT Senior zajišťuje vynikající pocit a pohodlí v rukou hráče. Hokejka je navržena s ohledem na maximální přenos energie a citlivost, což umožňuje hráčům dosáhnout nejvyššího potenciálu svého střeleckého a technického umění. Díky speciálnímu povrchovému úpravě hokejka odolává opotřebení a poskytuje vynikající přilnavost a kontrolu při manipulaci s pukem. S jejím precizním designem a moderním vzhledem je hokejka Bauer S22 AG5NT Senior také stylovým doplňkem pro každého hráče. Pokud hledáte hokejku, která kombinuje vynikající kvalitu, technickou dokonalost a pohodlí, hokejka Bauer S22 AG5NT Senior je optimální volbou. S touto hokejkou budete mít nejlepší nástroj pro dosažení maximálního výkonu na hokejovém hřišti.

Tagy: opravena, bauer, s22, ag5nt, senior,