Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s použitím souborů cookies.
-44% Opravená CCM Super Tacks AS2 PRO Senior

Opravená CCM Super Tacks AS2 PRO Senior

  • Zobrazeno: 2215
  • Kód výrobku: Skladem
  • Dostupnost: Na skladě
  • 2 490 Kč
  • 1 400 Kč

Dostupné možnosti

Podrobný popis výrobku

Hokejka CCM Super Tacks AS2 PRO Senior je opravená v shaftu, kde byla původně zlomena a spravili jsme ji patentovanou technologií FLEXLITE® tak, aby jste s ní mohli hrát dále jako s plnohodnotnou novou hokejkou. Čepel je původní, na tu se nesahalo, takže odpovídá zánovnímu výrobku a běžném opotřebení poloprofesionálního hráče ledního hokeje.


Novou hokejku naleznete na tomto odkaze ZDE


Hokejka CCM Super Tacks AS2 PRO Senior je kulatá, ale s mnohem ostřejšími hranami než kdy dřív. Možná je to testováním, kdy vlastně hokejky Tacks jsou ideální pro tvrdou střelbu příklepem a možná proto byla hokejka více hranatá. Tím se posouváme k bodu ohybu, což je uprostřed hole - skvělé pro střelu příklepem. Hokejky CCM dosti trpěly na třepení špiček a patek, což je u nových modelů AS2 PRO a FT2 zredukováno, díky zesílení v oblasti patky a špičky. Čepel byla celkově zesílena, nicméně se jí dostalo většího citu. Karbonová vlákna Sigmatex jsou ověřenou klasikou. 

Tagy: repasovana, opravena, hokejka, ccm, super, tacks, as2, pro, senior,